Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z 10- letnim doświadczeniem, która wiedzę praktyczną zdobyła przy współpracy z wieloma firmami z branży chłodniczej i HVAC. Specjalizujemy się w branży klimatyzacyjnej, chłodniczej i wentylacyjnej. Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom klientów oraz zagwarantowanie im wygody i komfortu. Kierujemy się nie tylko profesjonalizmem, bowiem dodatkowo chcemy, aby nasza działalność była przyjazna dla środowiska. Prowadzimy doradztwo w zakresie wymianie instalacji na nowe, bardziej ekologiczne czynniki.

Dzięki zdobytej wiedzy i kwalifikacjom jesteśmy w stanie wykonywać oferowane przez nas usługi na najwyższym poziomie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz przygotowujemy odpowiednią ekspertyzę zapotrzebowania na chłód i ciepło – w mieszkaniu, biurze czy sklepie.

Czym się zajmujemy?

W skład naszej oferty wchodzą kompleksowe usługi w zakresie projektowania, sprzedaży, diagnozy, naprawy i serwisu urządzeń i podzespołów chłodniczych, budowa komór mroźniczych oraz chłodniczych, a także dobór centrali wentylacyjnej, regulacja instalacji, montaż central wentylacyjnych czy też izolacja kanałów.

W dzisiejszych czasach nowoczesne systemy klimatyzacyjne to nie tyle komfort, co standard w każdym nowoczesnym domu czy mieszkaniu. W naszych realizacjach pracujemy z zastosowaniem montaży systemów split, multi spliti vfr. Montowane przez nas klimatyzatory posiadają cechy zbliżone do pomp ciepła, zapewniając komfort cieplny i dogrzewając pomieszczenia w okresach przejściowych.

 

Żeby lepiej zobrazować Ci efektywność działania instalacji wentylacyjnej z odzyskiem ciepła, postanowiliśmy omówić zasadę jej działania na przykładzie. Ciepło obliczamy w kW (kilowatach), natomiast pobór prądu wyznacza się wkWh (kilowatogodzinach). W zależności od temperatury zewnętrznej, system klimatyzacji z 1kWh prądu jest wstanie wytworzyć od ok. 3.5 do 4.5 kW ciepła, co daje blisko 4.3% miesięcznego zapotrzebowania na energię dla jednej osoby. Staramy się nieustannie doskonalić nasze umiejętności, poszerzać wiedzę i bazować na naszym doświadczeniu. Dzięki temu, że działamy na rynku od lat, doskonale znamy potrzeby klientów.

Klimatyzacja

Rekuperacja

Chłodnictwo

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy profesjonalną firmą i przykładamy szczególną uwagę do tego, co robimy. Nasza działalność powstała z pasji. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient był zadowolony. Posiadamy wymagane przez prawo personalne certyfikaty F-gazowe, które potwierdzają naszą wiedzę i świadczą o tym, że możemy w odpowiedzialny, bezpieczny i świadomy sposób postępować z czynnikami chłodniczymi.
Stawiamy przede wszystkim na jakość i profesjonalizm, za sprawą naszej rzetelności staramy się dotrzeć do coraz to szerszego grona klientów. Wszystkie usługi wykonujemy rzetelnie i terminowo, w naszej działalności nie ma miejsca na błędy czy opóźnienia w działaniu. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z oferowanych przez nas usług – nie zawiodą się Państwo.

Masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowany naszymi usługami? Napisz do nas!

Kontakt