Wentylacja/klimatyzacja

Czym jest klimatyzacja, a czym wentylacja?

Nasza firma specjalizuje się m.in. w branży klimatyzacyjnej. Tego typu instalacje zaczynają cieszyć się coraz to większym zainteresowaniem, w szczególności latem. Wysokie temperatury często skłaniają nas do zwrócenia uwagi na tego typu urządzenia. System klimatyzacyjny znajdzie zastosowanie nie tylko w zakładzie pracy, ale także w domu - warto o tym pamiętać.

W odróżnieniu od klimatyzacji wentylacja jest systemem niezbędnym. Usuwa bowiem zanieczyszczone powietrze oraz zastępuje je czystym i świeżym. Dzięki zapewnionej cyrkulacji powietrza możliwe jest prawidłowe funkcjonowanie w pomieszczeniach zamkniętych, w tym przede wszystkim dobre samopoczucie. Poprawnie zamontowana wentylacja obecnie stanowi standard, nie możemy więc o tym zapominać czy też ignorować tej kwestii. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z chęcią Państwu pomożemy oraz znajdziemy rozwiązanie odpowiadające zarówno waszym potrzebom, jak i możliwościom.

W zakresie klimatyzacji oferujemy Państwu:

  • projektowanie urządzeń,
  • dobór odpowiedniego systemu,
  • montaż klimatyzacji (w biurze, mieszkaniu czy sklepie),
  • serwis klimatyzacji.

Z kolei w zakresie wentylacji oferujemy Państwu:

  • dobór odpowiedniej centrali wentylacyjnej,
  • montaż central wentylacyjnych,
  • montaż izolacji kanałów wentylacyjnych,
  • regulację instalacji,
  • wykorzystanie rekuperacji we współpracy z pompą ciepła do chłodzenia budynków.

Współpraca - krok po kroku

Kiedy zgłasza się do nas klient, w pierwszej kolejności analizujemy jego sytuację oraz potrzeby. Wysłuchujemy, w czym tkwi jego problem oraz czego on oczekuje. Na podstawie rozmowy dobieramy odpowiednie urządzenie, które sprawdzi się w tym przypadku - może to być instalacja klimatyzacyjna, jak i wentylacyjna.

Jeśli wiemy już, czego potrzebuje nasz klient oraz dobraliśmy odpowiednią instalację, przechodzimy do jej montażu. Co ważne, oferujemy Państwu wyłącznie wysokiej jakości urządzenia, pochodzące od renomowanych producentów - cieszą się one bardzo dobrymi opiniami. Dzięki odpowiednim umiejętnościom ryzyko nieprawidłowego montażu jest zminimalizowane. Dokonujemy tego procesu z najwyższą starannością i dokładnością, stosując się oczywiście do zaleceń producenta.

Nasza oferta obejmuje również serwis klimatyzacji. W razie jakichkolwiek awarii czy nieprawidłowości dokonamy wszelkich starań, aby rozwiązać zaistniały problem. Zapraszamy do kontaktu - nieważne, w czym tkwi kłopot - uporamy się z nim.

Masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowany naszymi usługami? Napisz do nas!

Kontakt