Chłodnictwo

Czym jest chłodnictwo?

Chłodnictwo śmiało możemy uznać za jeden z darów techniki, bez którego niemożliwa byłaby konserwacja przeróżnych artykułów spożywczych. Pod tym pojęciem kryje się wiele ważnych znaczeń. Branża ta miała swoje początku już kilka tysięcy lat temu. Początkowo do przedłużenia trwałości pokarmu wykorzystywano śnieg i bryły lodowe. Minęły lata, a my dziś mamy dostęp do szeregu maszyn chłodniczych, które każdego dnia ułatwiają nam działanie i odprowadzają ciepło z pomieszczeń chłodzonych.

W zakresie chłodnictwa oferujemy Państwu:

  • projektowanie urządzeń i podzespołów chłodniczych,
  • sprzedaż urządzeń i podzespołów chłodniczych,
  • diagnozę urządzeń i podzespołów chłodniczych,
  • naprawdę i serwis urządzeń oraz podzespołów chłodniczych.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobywanej na przestrzeni lat jesteśmy w stanie wykonywać oferowane usługi na naprawdę wysokim poziomie. Nasi pracownicy posiadają stosowne uprawnienia f-gazowe, które pozwalają nam bezpiecznie, legalnie i profesjonalnie zajmować się instalacją, konserwacją, serwisem czy też serwisem tego typu urządzeń.

Nasze wsparcie i usługi - krok po kroku

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz wybieramy urządzenia, które najlepiej sprawdzą się w jego przypadku. Jest to więc pierwszy podejmowany krok, w celu podniesienia komfortu klienta. Poznajemy jego potrzeby oraz problemy, a następnie przechodzimy dalej - dobieramy odpowiednie urządzenie chłodnicze. Zwracamy tutaj uwagę nie tylko na najwyższej jakości i najdroższe produkty, ale przede wszystkim te, które zaspokoją potrzeby klienta.

Jeśli poznaliśmy już specyfikację danego zapotrzebowania oraz obraliśmy odpowiednie urządzenie, możemy przejść do montażu instalacji. Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności, dzięki którym montaż przebiegnie w prawidłowy i bezpieczny sposób, zgodnie z zaleceniami producenta. Ryzyko awarii czy wszelkich nieścisłości zostanie zminimalizowane.

Jak wyżej wspomniano, nasza działalność nie ogranicza się do montażu czy wyboru odpowiedniego urządzenia. Nasze usługi to także serwis i naprawa tego typu urządzeń. Pomagamy naszym klientom w każdej chwili - zarówno w przypadku awarii, jak i niezgodności w urządzeniu. Nasi specjaliści służą radą i pomocą każdej osobie, która zgłosi się do nas z posiadanym problemem. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz naszą firmą. Skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które będzie dla Ciebie korzystne i satysfakcjonujące.

Masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowany naszymi usługami? Napisz do nas!

Kontakt